דיאטה ונטורופתיה

  איך ניתן לשלב בין הגישות הקונבנציונליות לדיאטה לעקרונות הנטורופתיה?

  כנטורופתית שמטפלת הרבה מאד בנושא ההשמנה, אני מאמינה בשילוב של תכנית דיאטה עם עקרונות הנטורופתיה, תוך אימוץ הרגלי חיים נכונים.דיאטה נכונה הינה דיאטה שבה מטופל לומד את הגוף שלו ומבין תוך כדי התהליך מהם המזונות שמיטיבים איתו ומהם המזונות שמכבידים עליו.בהתאם, המטופל יורד במשקל, משנה את הרגלי האכילה שלו ואת הרגלי חייו ומסגל לעצמו אורח חיים בריא, טעים ומהנה.

  מנסיון רב, למדתי שאין דיאטה אחת שמתאימה לכולם. לכל מטופל יש לתפור תכנית שתתאים לו. בתכנית ההרזיה שאני בונה למטופלי, אני משלבת את הגישות הקובנציונליות עם עקרונות הנטורופתיה.

   התפריט שייבנה למטופל יהיה תפריט שרובו מורכב ממזון שאינו מעובד, כלומר: מזון טבעי, על פי עקרונות הנטורופתיה. עקרונות הדיאטה יכולים להיות לקוחים מהדיאטות הקונבנציונליות הנהוגות והמוכרות כיום בענף התזונה תוך התאמה להעדפותיו ורצונותיו של המטופל. הדיאטה תכלול כלים מעולם הנטורופתיה כגון: צמחי מרפא שיישפרו את חילוף החומרים, ייעלו את עבודת הכבד וייאזנו את בלוטת התריס, תוספי מזון מסוגים שונים שמגבירים תחושת שובע ומייעלים את עבודת מערכת העיכול, תרופות הומיאופטיות שתומכות בתהליך ההרזיה ומייעלות אותו וטכניקות ניקוי או טיהור גוף למיניהן כגון: צום לילה או שילוב ימי ניקוי/טיהור בדיאטה.

  שילוב צמחי מרפא ותוספי מזון בתכנית הדיאטה

   על ידי שילוב תוספי מזון , צמחי מרפא, הומאופטיה וטכניקות טיהור גוף בדיאטה, ניתן לשפר את יעילות הדיאטה ולהגיע לתוצאות טובות יותר, תוך זמן קצר יותר, ובמקביל לוודא שהמטופל לא יסבול ממחסורים בערכים תזונתיים. כתוצאה, מרגישים טוב מאד במהלך הדיאטה ויורדים מהר יותר ובאופן יעיל יותר במשקל.

   

  בסופה של הדיאטה, המטופל יוצא עם כלים לחיים.

   המטופל מבין אילו מזונות עדיף לאכול ומדוע.

  הוא יוצא עם חוברת מתכונים של מזון בריא ואיכותי ויודע לבחור את הבחירות הנכונות.

   

    

  ליצירת קשר לחץ כאן

  ד"ר עדי גולדנברג -ריפוי טבעי

  נטורופתית, N.D

  054-4560035