הרעיון מאחורי תהליך ניקוי הרעלים

לכל מי שחי חיים מערביים מודרניים ואוכל תזונה מערבית מודרנית, תכנית לניקוי הגוף תועיל ותשפר את בריאותו. בגופינו קיימת מערכת שנועדה על ידי הטבע לשמור על בריאותינו ואושרנו. אבל, זאת בתנאי שנעזור לה לבצע את תפקידה.

ניקוי מרעלים משפר את מצבו הפיזי והשכלי של הגוף. הוא מאפשר מעבר פתוח למאגרים אינסופיים של אנרגיה. אם נטהר את גופינו נגלה שכל חלק בגופינו עובד יותר טוב.

מסורות ריפוי עתיקות הבינו היטב את חשיבות הפעלת המערכת לניקוי מרעלים והשימוש בה לטובתנו. אנשים שעסקו בשיטות ריפוי עתיקות הבינו שמתן מנוחה לכמה ממערכות הגוף העיקריות, בעיקר מערכת העיכול, הוא חלק בלתי נפרד מהחיים.  במשך אלפי שנים עברו על בני האדם תקופות שפע ותקופות בצורת. ודווקא הרעב היה המפתח לבריאות. המערכת לניקוי מרעלים פעלה אז ביתר שאת וביצעה ביסודיות את עבודת הניקוי החיונית שלה, וזאת משום שלא נאלצה להתחרות במערכת העיכול, שתפקודה פוחת בעיתות רעב. 

בימינו, ככל שגוברת הרעילות של החיים המודרניים, ככל שגדלה כמות הרעלים המציפים אותנו בתזונה ובסביבה שלנו, כך גובר הצורך שלנו לטהר עצמינו מהם. אבל יכולתו של הגוף לטפל במעמסה הגוברת לא התקדמה באותו הקצב. התוצאה הינה שמערכת ניקוי הרעלים שלנו נאבקת בעומס רב של תזונה דלה, רעלים סביבתיים ומתח שהם מאפייניה של המאה ה- 21.

כל אחד מאיתנו מתמודד עם השפעות אילו בצורה שונה. יש שמתלוננים על כאבי ראש, קשיי עיכול, דיכאון ואחרים שמתלוננים על עייפות רבה, אלרגיות וחרדות. בכולן ניתן לטפל על ידי ניקוי עצמי מרעלים.

תכנית לניקוי מרעלים משקמת את הרקמות שבגוף ומאפשרת את החלמתו. ניתן לשלב אותה בסדר היום הרגיל, היא תכנית בטוחה ופשוטה. ניתן להתחיל אותה בהדרגה לשבוע אחד, או לעבור ישירות לתכנית המלאה של 30 יום טיהור. כל יום בתכנית יקדם אתכם לבריאות מיטבית וירחיק אתכם ממחלות המאה ה- 20.

 

מהי תכנית הניקוי?

 

הכנה לתכנית:

התכנית מתחילה עם תזונה המהווה הכנה לגוף לקראת תכנית הניקוי. תזונה זו קרויה "תזונה מכינה" ובה מפורטים המזונות האסורים לאכילה מול המזונות המותרים לאכילה. המטרה הינה להכין את הגוף לתכנית הטיהור ולעזור לו להיגמל מהרגלים מסוימים טרם תכנית הטיהור. בדרך זו הגוף יוכל להתמודד טוב יותר עם תכנית הניקוי עצמה.

אורך זמן ההכנה לתכנית נקבע בהתאם לתפריט ולאורח חייו של כל אחד ואחד.

 

 התכנית בקצרה:

 

התכנית דורשת מימכם לאכול אך ורק מזונות שהינם חלק מהתוכנית. חלק עקרי מהתכנית הינו אכילת  ארוחות נוזליות כגון: מרקים, מיצים ושיקים במקביל לארוחות מוצקות. כאשר המטרה לאפשר לגוף לספוג את המרכיבים הנוזליים למחזור הדם ללא מאמץ משום שנוזלים נספגים ביתר קלות.

התוכנית אינה דורשת צום ואף ניתן לנשנש בין הארוחות ירקות, פירות , שקדים ואגוזי ברזיל. אם רעבים תמיד ניתן לשתות עוד שייק או מיץ.

התכנית דורשת מימכם לתמוך בניקוי מרעלים של גופכם בשיטות פשוטות למדי  כגון: תוספים שמזרזים את ניקוי הגוף ומשקמים את פלורת המעיים וצום לילה של 12שעות.

התכנית אורכת כחודש ימים, מלווה בהדרכה מפורטת ובמפגשים שבועיים לצורך תמיכה, הסבר והקניית הרגלים לאורח חיים בריא.

המכשירים הנדרשים לצורך ביצוע התכנית הינם: מסחטת מיצים ובלנדר.

במהלך התכנית, בנוסף להדרכה ותמיכה, יינתנו טיפים נוספים לטיהור הגוף מרעלים כגון: אכילת מזון אורגני, סדנת בישול אוכל חי, פעילות גופנית, עיסויים ומדיטציה, הברשת עור, דרכים לסילוק פסולת מהמעיים, סאונה, צחוק, כתיבה והסבר מפורט כיצד לאכול לאחר סיום תכנית הניקוי.

התכנית הינה דינמית ויכולה להשתנות בהתאם לצרכים של המשתתפים בתכנית.

מספר משתתפים לתכנית: בין משתתף אחד לעשרה משתתפים.


אז תנו לגופכם מתנה והרגישו פתאום צעירים בכמה שנים:לחצו כאן לפרטים על תכנית ניקוי הרעלים שלי דרך האינטרנטהמון בריאות,

עדי גולדנברג - ריפוי טבעי

נטורופתית N.D

 054-4560035