ד''ר עדי גולדנברג - אני מאמין

 אני מאמינה:

  • בזכות של כל אדם לחיים אנרגטיים, בריאים וחיוניים, בכל גיל ובכל שלב בחיים
  • בלקיחת אחריות על הבריאות. בריפוי בו המטופל מודע ולוקח חלק פעיל בתהליך ההבראה.
  • שבריאות, אהבה, חיבוק וחיוך אחד הם.
  • שעלינו למצות את כוחות הריפוי הטמונים בנו, ועל ידי הדרכה נכונה ותמיכה, הדרך לבריאות נסללת.
  • בלהקשיב לאיתותי הגוף, לפתח מודעות לאיתותים אילו, ועל ידי עזרה והכוונה ניתן לשפעל את מנגנוני הריפוי הטבעיים המצויים בו.

 

 רקע:

שלום ונעים מאד, שמי עדי ואני נטורופתית Ph.D, N.D , חברה באגודה הישראלית לנטורופתיה ולתזונה טבעית (מספר חבר 10316) מרצה בנושאי הרפואה הטבעית ההוליסטית, מעבירה סדנאות בנושא הריפוי הטבעי ומתמחה במגוון רחב של שיטות אבחון ובטיפולים לריפוי ולמניעה של מחלות שונות. הטיפולים משלבים טכניקות של גוף נפש ומלווים במעקב צמוד אחר תגובות הגוף והנפש לטיפולים השונים.

את הכשרתי בתחום הנטורופתיה עברתי במשך 4 שנים במכללת תלתן שבתל אביב  ואת ה- Ph.D  בפילוסופיה של הנטורופתיה קיבלתי מטעם אוניברסיטת קליפורניה.

הנני בעלת תואר ראשון בניהול וכלכלה  ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.  הגעתי לתחום הנטורופתיה לאחר התנסות אישית מאכזבת עם הרפואה הקונבנציונלית  ומצאתי ברפואה הטבעית מזור לתחלואי ולבעיותי. לאחר גילוי עולם הרפואה הטבעית החלטתי להפנות את כל זמני ומשאבי ללימודי הרפואה ההוליסטית על מנת לעזור לאנשים אחרים כפי שרפואה זו עזרה ועדיין עוזרת לי.

אני רואה בעיסוקי ברפואה הטבעית ההוליסטית שליחות והייתי רוצה להעביר את הידע הנרחב שרכשתי לציבור הכללי על מנת לשפר את אורח חייהם ולדאוג לבריאות מיטבית.

הכלים המרכזיים בהם אני מטפלת הינם: תזונה טבעית, צמחי מרפא, תוספי מזון, פרחי באך, הומואטוקסיקולוגיה רפלקסולוגיה וסו ג'וק-דיקור קוריאני.

 

 

 

ד"ר עדי גולדנברג  -ריפוי טבעי 

נטורופתית N.D

054-4560035